شرح محصول

این محصول بر پایه نانو مونت موریلونیت کلسیمی بوده که از بهترین معادن کشور تهیه و سپس بر اساس استاندارد های خالص سازی جهانی و بر اساس روش های فیزیکی و شیمیایی ویژه و پیشرفته ، خالص و اکتیو شده است. میزان خلوص ذرات مذکور (نانو مونت موریلونیت کلسیمی) در این محصول بیش از ۹۰-۹۵ درصد بوده، فاقد بسیاری از ناخالصی های مزاحم نظیر کوارتز، سیلیس، میکا و غیره بوده و فلزات سنگین در این محصول به میزان بسیار ناچیزی رسیده است به گونه ای که در بازه استاندارد سازمان بهداشت جهانی قرار دارد.

رئوژل B  قادر به  ایجاد خاصیت تیکسوتراپ در فرمولاسیون محصولات مختلف است و توانایی ایجاد ویسکوزیته متوسط و نسبتا بالایی را در محیط های بر پایه آب دارا می باشد. ساختار کلوئیدی مناسب این محصول منجر به پخشیدگی سریع و  ایجاد ویژگی­های مهمی در آب می شود که به پایداری و ثبات بیشتر سوسپانسیون­ها، امولسیون­ها و حتی فوم­ها کمک می­­کند. استفاده از این محصول منجر به اثرات  هم ­افزایی ویسکوزیته در حضور سایر غلظت دهنده ها و یا مواد آلی گران قیمت می­ شود که درصرفه اقتصادی فرمولاسیون محصولات نهایی موثر است. رنگ بسیار سفید این محصول امکان کاربرد رئوژل B را در فرمولاسیون محصولاتی که رنگ در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است را مهیا می کند. رئوژل B همچنین در مقام یک افزودنی دارای خاصیت پوشش دهندگی می باشد. علاوه بر کاربرد های فوق رئوژل B می تواند همزمان نقش یک پرکننده (فیلر) توام با تامین خواص تیکسوتراپ را ایفا کند. لازم به ذکر است که از رئوژل B می توان به عنوان پایه واکنش های کاتالیستی نیز استفاده کرد.

رئوژل B در برابر قارچ ها و عفونت ها مقاوم است و دیگر نیازی به افزودن مواد گند زدا به فرمولاسیون نهایی وجود ندارد مگر آنکه ماده ثالث فساد پذیری در فرمولاسیون وجود داشته باشد.

تمامی این موارد رئوژل B را به یک افزودنی ویژه منحصر بفرد برای استفاده در صنایع محصولات آرایشی و بهداشتی، داروسازی، رنگ، جوهر و مرکب، رزین، چسب،  خوراک حیوانات خانگی، سیمان و بتن، کاشی و سرامیک ، لوازم التحریر، تایر و لاستیک خودرو، تولید کاغذ و غیره تبدیل کرده است.

صنایع هدف

آرایشی و بهداشتی- دارو سازی -رنگ – جوهر و مرکب – رزین – چسب – کاشی و سرامیک – لاستیک و تایر خودرو – – تولید کاغذ- سموم و کود های مخصوص شیمیایی – لوازم التحریر – بسته بندی

قابلیت جایگزینی کامل و یا مصرف ترکیبی با :

نانوسیلیکا

برموکول

نانو کِلِی های اصلاح نشده

غلظت دهنده های سلولزی نظیر HEC ، HPMC ، تیلوز ، CMC

و  بسیاری مواد دیگر ….

نظارت برکیفیت مطلوب محصول

کنترل و نظارت بر شیوه تولید و توزیع محصول مبتنی بر بهترین استاندارد های ممکن از جمله اصول کاری ماست که بدور از هرگونه کاستی خود را موظف به انجام آن می دانیم.

محبوبیت در مصرف

رضایت مشتریان از افزودنی ها و تمایل بالا جهت استفاده مجدد در فرآوری محصولات خود از جمله امتیازاتیست که به آن می بالیم.

هم گام با تکنولوژی های به روز جهان

فرآوری محصولات منطبق با بروزترین تکنولوژی های روز دنیا بوده و در نوبه خود در منطقه منحصر به فرد است .

درخواست سفارش را ارسال کنید

شما به راحتی میتوانید محصول مورد نظر خود را تقاضا دهید . فقط کافی است آنرا سفارش دهید و در کمترین زمان آنرا بدست آورید .

ما پشتیبان شما هستیم

شما میتوانید هرگونه سوال خود را در رابطه با ویژگی ها ، اطلاعات فنی و شیوه مصرف محصولات ما ، با مسیولین بخش فنی ما در میان بگذارید . فقط کافی است شروع کنید

افزودنی های معدنی مرغوب و بی رقیب

مرغوب ترین افزودنی ها معدنی را از ما بخواهید . اطمینان می دهیم که محصولات ما رقیب جدی افزودنی های اروپایی و امریکایی می باشد .